Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus

Welcome na Miley Cyrus Forum
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*Skinny'sDANCER*
Admin
*Skinny'sDANCER*


Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.12.2008
Godina : 29

Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? Empty
PočaljiNaslov: Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava?   Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? EmptySub Dec 20, 2008 6:42 pm

Bravo

Miley Cyrus

Da li je momak iskoriscava?

Šta njen frajer Justin hoće od Miley? BRAVO je provalio njegove podle planove..

Sva blista i zaista deluje srećno! Na prvi pogled vidi se da je ova cica totalno zaljubljena! BRAVO je intervjuisao zvezdu serije ''Hannah Montana...''
Njena soba puna je lila Miley balona. Dobro je raspoložena i veoma simpatična. Osim toga, čim pomenemo ime njenog dečka Justina Gastona (20), oči joj još više zablistaju: "Justin je taaako sladak. Dopada mi se to što se s njim uvek mnogo smejem. Često se zajedno glupiramo i veoma smo bliski", priča Miley oduševljeno.
Ipak, da li je oduševljenje obostrano? Misli li Justin ozbiljno s Miley ili je samo iskorišćava da bi uz nju i sam postao zvezda? Nažalost, izgleda da je posredi ovo drugo! Ono što je malo poznato jeste činjenica da on već godinama očajnički pokušava da započne karijeru muzičara. Do sada je sve bilo uzalud.
Justin, baš kao i Miley, potiče iz Nešvila u Tenesiju, ali je već sa 17 godina otišao u Holivud da bi se tamo "probio" kao pevač. Međutim, u prestonici glamura ima i suviše takvih "wannabes" - mladih ljudi koji po svaku cenu žele da postanu poznati i popularni. Ovaj momak je samo jedan od njih...! Buduci da je morao sam da se izdrzava, novac je zaradjivao kao model za donji ves.zatim se prijavio za TV kastibg sou ,,Nashville star" . Ugovor za snimanje albuma dobio je neko drugi , ali je Justin ipak osvojio glavnu nagradu: Mileyinog tatu Billyja Raya (470) . naime tata Cyrus , koji je bio u ziriju pomenutog TV soua, veoma je zavoleo Justina i upoznao ga sa Miley. ,,Pogubila sam se cim sam ga prvi put videla", blista Miley. ,,Od samog pocetka mi smo jedno srce i jedna dusha!" naravno da je bila odusevljena i njegovim izgledom .
A njemu su verovatno , cim ju je ugledao pred ocima zaigrali dolari. biti Mileyin decko koga svakodnevno pored nje fotografishu paparaci, savsrshena je ulaznica za shoubiznis. Uz njenu pomoc, konacno bi moglo da mu uspe da potpishe ugovor za album. On to dobro zna i zato se posebno trudi: ,, Justin se uvlaci u porodicu Cyrus" i u tome nema mere...
Recimo , s celom porodicom odlazi u crkvu ili vozika Mileyine roditelje ovamo-onamo cak i kada njihova cerka nije prisutna". Ipak, cini se da je Miley ekstremno zadivljena ponasanjem svog decka:,, Mislim da je super to se Justin tako dobro razume sa mojim roditeljima. Zaista bi mi bilo opterecenje i loshe bi se osecala kada bi imala decka kojeg moji mama i tata ne podnose . Onda bih morala tajno da se nalazim sa njim i da lazem roditelje. To bi bilo starsno! Ovako bar cesto provodimo vreme svi zajedno",odusevljeno kaze Miley. ,,Nedavno smo , Justin tata i ja bili zajedno u Universal studiu , zabavnom parku u Los Andjelosu.Zaista provodimo mnogo vremena zajedno. ,,Buduci da se Justin tako integrisao u porodicu , Miley mu totalno veruje. ,,Obicno sam skepticna sto se tice novih prijatelja . U mojoj situaciji uvek je tesko razjasniti ko ima kakve namere kad pokusava da mi se priblizi . Mnogi preko mene zele da ostavre korist , Ali Justin i ja smo uvek tu jedno za drugo i uvek iskreni!" Zna li Miley da on priredjuje rasklasne zurke cim ona otputuje? , kao i da uziva u alkoholu i drustvu drugih devojaka? Pred Miley i njenim roditeljima izigrava finog momka . Ipak cini se da je Justinov pokvareni plan uspeo jer Miley sada zeli da mu pomogne da postane zvezda, a njen uticaj je ogroman! Nedavno ga je predstavila poznatom dizajneru Christianu Audgigieru (50) , vlasniku kultne modne marke Ed Hardy . Malo kasnije Justin je nosio njegove modele na modnoj pisti . A Miley sada zeli da mu obezbedi ulogu u njenoj seriji ,,Hannah Montana". jedan insajder otkriva: ,,Upravo pregorvara sa producentima da ubace Justina u treci serijal". Mileyin bivshi decko Nick Jonas (16) posle pojavljivanja u njenoj seriji postigao je veliki uspeh sa svojim bendom Jonas Brothers. Upravo tome sada se ceznjivo nada aktuelni swcko. Valjda joj , kada to konacno i postigne , nece slomiti srce..

Nazad na vrh Ići dole
http://www.versailles-fanclubrs.bigforumpro.com
Roxy Ryan
Moderator
Roxy Ryan


Broj poruka : 100
Datum upisa : 22.12.2008
Godina : 31
Lokacija : .... rockin' somewhere around XD

Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava?   Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? EmptySre Dec 24, 2008 12:23 pm

ne znm,maLo sumNjam u tog njenog decka ... ali okey,ko zna....oni iz Bravo redakcije chesto pretjeraju
Nazad na vrh Ići dole
http://jonasbrothers-sr.4umer.net/
InaundBill<3
Moderator
InaundBill<3


Broj poruka : 145
Datum upisa : 23.12.2008
Godina : 30
Lokacija : By your side...

Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava?   Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? EmptySub Jan 17, 2009 10:05 am

Bravo uvek sere tako da sumnjam da je ovo istina.
Nazad na vrh Ići dole
~*Ana*~
Prvi put cujesh za Miley
Prvi put cujesh za Miley
~*Ana*~


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.01.2009

Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava?   Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? EmptySub Jan 17, 2009 11:20 am

i ja takođe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.smiley-miley.forumotion.com
...Emma Admin...
Admin
...Emma Admin...


Broj poruka : 154
Datum upisa : 16.12.2008
Godina : 29

Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava?   Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? EmptySub Jan 17, 2009 11:55 am

Se*u 100%!!!Ma jeste...pa ce kao posle da je shutne...
Nazad na vrh Ići dole
https://mileycyrus4ever.forumsr.com
Sponsored content





Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava?   Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bravo br.157- Miley:da li je momak iskoriscava?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus :: Informacije-
Skoči na: